KURUMSAL

Biz Kimiz?

Sektördeki Gelişmeleri Yakın Takipteyiz!

Hikayemiz

2007 yılında arşiv ve depolama sektöründe orta ve büyük ölçekli ağırlık olmak üzere projelerin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek arşiv ve depolama sektörünün zirveye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan Çelik Raf İmalat Ltd.Şti., kuruluşundan beri süregelen profesyonel tutum, dürüst çalışma ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek depolama alanında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü duruşuyla sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Çelik Raf Arşiv ve Depolama Sistemleri İmalat San.Tic.Ltd.Şti. 2007 yılından beri Arşiv ve depolama sistemleri imalatı konusunda siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sektörde yılların getirdiği bilgi ve birikimimizi profesyonelliğimizle birleştirerek istediğiniz ürününün imalatını en kısa sürede yapıyoruz. En iyi fiyata en kaliteli üretimi yapma mottomuz sayesinde tüm Türkiye’de adımızı duyurduk. Hem İkitelli organize sanayi bölgesindeki ofisimizde perakende olarak hem de tüm Türkiye’ye toptan olarak ürünlerin gönderimini yapıyoruz.

 

Vizyonumuz

Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde arşiv ve depolama sektörünün zirvesine oturmak ve sektördeki gelişmeleri takip edip dünya standartlarında iş yapmak en önemli vizyonumuz.

Misyonumuz

Küçük, orta ve büyük işletmelerde hiçbir fark gözetmeksizin en iyi hizmeti en kısa sürede yaparak ülke ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunmak.

Scroll to Top
Şimdi Ara