Soyunma Dolabı ( Kıyafet Dolabı )

Soyunma dolabı ( Kıyafet dolabı ) firmaların çalışanlarının kıyafetlerini ortam kirlerinden uzak tutarak temiz düzenli ve çalışanlara özel kilitli dolaplardır. İçerisinde bulunan ayakkabı koyma bölmesi , kıyafet asma bölmesi ve diğer malzameleri koyma bölmesi olarak 3 bölümden oluşur.

Tek'li , İki'li , Üç'lü , dört'lü ve altı'lı olmak üzere beş farklı sistemdedirler. Üzerlerinde bulunan kilit mekanizmasına kullanacak kişilerin kendilerinin temin ettiği kilitler ile kişiye özel olması sağlanmaktadır , şantiyeler , soyunma odaları , malzeme depoları , mağaza depoları , arşiv , depolama sistemleri , kayar sistem , gizli sistem , metal raf , kilitli raf , depolama rafı , metal raf , kumaş rafı , deri rafı , ayakkabı rafı , hafif yük rafı , şantiye dolabı olarakda adlandırılan dolaplardır.

EBATLARI

Tekli.........= 40 cm x 40 cm x 185 cm

2 ' li..........= 40 cm x 80 cm x 185 cm

3 ' lü........= 40 cm x 117 cm x 185 cm

4 ' lü........= 40 cm x 80 cm x 200 cm

6 ' lı.........= 40 cm x 117 cm x 200 cm

 

Sunduğumuz hizmetlerin bazıları :

Çelik Raf, Mini Rack, Geçme Sistem, Arşiv Rafları, Evrak Rafları, Raf Sistemleri, Mağaza Depo Rafları, Soyunma Dolapları, Dosya Dolapları, Kartoteks Dolapları, Kutu Rafları, Ecza ve İlaç Deposu Rafları, Muhasebe Rafları, Endüstriyel Raflar ve benzeri raf sistemleridir.

Ayrıca mevcut bulunan raf sistemlerinizin demontaj ve montaj işlemleri alanında uzman ekiplerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde işlemleri yapılıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.