MİNİ RACK

Mini rack sistemleri hafif ve orta yük malzemeler için kullanılan depolama sistmleridir. Mini rack sistemler civatalı çelik raf sistemlerinden farklı olarak kutu profillerden kaynaklı olarak imal edildiğinden herhangi bir standart ölçüsü yoktur. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda derinlik , yükseklik , uzunluklarda ,taşıtmak istediğiniz yük miktarına göre uzman kadromuzun sizi yönlendirmesi ve size özel imalat yapılarak isteklerinize kesin ve net bir çözüm sağlanır. Mini rack sistemler temel olarak Ayak , Travers ( yatay taşıyıcı ) ve Tabla parçalarından meydana gelmektedir. İstenildiği takdirde tabla aralarına konulabilen seperatör ile küçük malzemeleriniz için bölme sayısı arttırılabilir. Taşıma kapasiteleri kullanılacak malzemelere göre göz başına 100 kg' dan 500 kg' a kadar yük taşıyabilirler.

Özellikler:

Profil ayak yükseklikleri isenilen ölçülerde imalatı yapılabilir.Travers ölçüleri standart olarak 100 cm ,125 cm ve 150 cm olup istenilen ölçülerde imalatı yapılabilir.Tabla ölçüleri yapılacak olan imalata göre ölçeklendirilip taşıma kapasitelerine göre sac kalınlıkları ayarlanır. Standart olarak ral 7046 gri elektrostatik toz fırın boyama yapılan malzemelerimiz paslanma ve cizilmelere karşı dayanıklılık gösterir.

İstenirse raf ünitelerinin yan kısımları sac panel ile kapatılabilir.Bu tür uygulamalar daha çok kullanım amacına ve kullanılacağı yere göre tercih edilmektedir.

Yerinde yapılacak tespitlerde uzman kadromuz farklı çözümler sunabilir.