HAKKIMIZDA

Çelik Raf Arşiv ve Depolama Sistemleri İmalat San. ve Tic.Ltd.Şti. firması olarak en başlıca görevimiz müşterilerimizin zamanlarına ve haklarına saygı duyarak ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz, satış ve hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile siz değerli müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmayı prensip edinmektedir.

Raf sistemleri konusunda arşiv ve depolama sistemleri imalatını ekonomik ve pratik çözüm sağlayan raf sistemleri ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda beğenilerine sunuyoruz. Standart ve standart dışı ürünlerimiz ile İstanbul içerisinde ücretsiz olarak keşif,ölçülendirme ve mimari projelendirme ile gerekli görüldüğü takdirde profesyönel ekibimizin sizleri yönlendirmesi ile ihtiyaç ve talepleriniz en doğru ve uygun bütçeli malzemelere yönlendirerek ihtiyaçlarınızı en hızlı bir şekilde gideriyoruz.

Arşiv rafı, depo rafı, kumaş rafı, kiler rafı, palet rafı, çelikraf, mini rack, rack, compact, askı rafı, dosya dolabı, soyunma dolabı, hafif yük rafı, lastik rafı, metal raf, geçme sistem raf, civatalı sistem raf, gıda rafı gibi sistemlerin imalatını yaparak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İmalatını yaptığımız malzemeleri tüm Türkiye geneline isteğiniz doğrultusunda kargo veya ambar ile sizlere ulaştırabiliriz. Montaj ve/veya demontaj işlemleri olarakda hizmetlerimiz mevcuttur.