Çelik Raf ( Civatalı Sistem )

Çelik raf ( Civatalı sistem ) raflar arşiv ve depolama sistemleri , metal raf , civatalı raf , ofis rafı , eski bakkal rafı , klasör rafı , dosya rafı , metal kitaplık , arşiv rafı , evrak rafı , muhasebe rafı olarakda adlandırılan maaliyet açısından en uygun raf sistemleridir.

Civatalı sistem raflarda L profil ayakların üzerinde bulunan delikler sayesinde istenilen yükseklik belirlenerek bağlantı ekipmanı olan civata ve somunlar sayesinde sabitlenerek ( Grup - Ünite - Modül ) oluşturulur. Klasör yükseklikleri olarak 2,00 mt' de 6 raf , 2,50 mt'de 7 raf , 3,00 mt' de 8 raflı kurulabilir.

EBATLARI

Derinlik = 31 cm , 43 cm , 59 cm , 75 cm ve 93 cm

Uzunluk = 60 cm , 75 cm , 93 cm

Yükseklik = 2,00 mt , 2,50 mt , 3,00 mt , 3,50 mt , 4,00 mt

Sac kalınlıkları istenilen taşıma kapasitelerine göre belirlenir.

Standart kalınlıklar ( Boya Hariç ) 0,70 mm , 1,00 mm , 1,50 mm olarak imalatını yapmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerin bazıları :

Çelik Raf, Mini Rack, Geçme Sistem, Arşiv Rafları, Evrak Rafları, Raf Sistemleri, Mağaza Depo Rafları, Soyunma Dolapları, Dosya Dolapları, Kartoteks Dolapları, Kutu Rafları, Ecza ve İlaç Deposu Rafları, Muhasebe Rafları, Endüstriyel Raflar ve benzeri raf sistemleridir.

Ayrıca mevcut bulunan raf sistemlerinizin demontaj ve montaj işlemleri alanında uzman ekiplerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde işlemleri yapılıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.