ÇELİK RAF

Çelik raf sistemleri ekonomik ve pratik çözüm sağlayan raf ürünüdür.Standart olmakla beraber farklı ölçülerde üretilebilen vidalı arşivleme raf sistemleridir.Taşıyacağı yük miktarına göre tabla ve profil ayak kalınlıkları değişkenlik gösterir.Taşıma kapasiteleri sac kalınlıklarına bağlı olarak tabla başına 40 kg'dan 80 kg'a kadar yük taşıyabilirler

Özellikler:

Profil ayak yükseklikleri 2,00 mt , 2,50 mt , 3,00 mt , özel imalat olarak ise 3,50 mt ve 4,00 mt iamalatı yapılabilir. Tabla ölçüleri derinlik olarak 31 cm , 43 cm , 59 cm , 75 cm ve 93 cm. Tabla genişlikleri ise 93 cm , 75 cm ve 60 cm' dir. Standart olarak ral 7046 gri elektrostatik toz fırın boyama yapılan malzemelerimiz paslanma ve cizilmelere karşı dayanıklılık gösterir.Raf tablaları,raf ayaklarına civata-somun sayesinde tespiti yapılır ve ayakların tabanlarında plastik taban sayesinde zemine zarar vermesi önlenir.

İstenirse raf ünitelerinin arka yada yan kısımları sac panel ile kapatılabilir.Bu tür uygulamalar daha çok kullanım amacına ve kullanılacağı yere göre tercih edilmektedir.

Yerinde yapılacak tespitlerde uzman kadromuz farklı çözümler sunabilir.